⚽ Mobiroller ile İddaa Uygulamaları Nasıl Yapılır?💣👉 İDDAA UYGULAMASI YAP!

Yapmak istediğiniz iddaa mobil uygulama projesi için şimdi harekete geç! 

💡

Uygulama projeniz için hazırladığımız bu yazıyı inceleyerek sizde kendi bahis uygulamanızı hazırlayabilirsiniz. İsteğe bağlı ücretli ekranlar oluşturup, kullanıcılarınızdan para kazanabilirsiniz.

Eğitim Makalesi 👉

Yapılmış Örnek Uygulamalar

Yapmak istediğiniz uygulama için size örnek olabilecek aşağıdaki uygulamaları inceyelebilirsiniz. Her biri kullanıcılar için özel tasarlanmış ve içerikler kullanıcılar tarafından yönetilmektedir.

Demo Uygulama Sayfası 👉

Sormak istediğiniz sorular ya da benzer uygulama hazırlatmak için aşağıda bulunan Whatsapp iletişim butonu ile bize yazabilirsiniz.

Whatsapp’la İletişime Geç!

 🚀 


🛵 Mobiroller ile Paket Servis ve Restoran Uygulamaları Nasıl Yapılır? 💣👉 E-TİCARET UYGULAMASI YAP!

İşletmeniz ya da müşterileriniz için Paket Servis-Restoran mobil uygulaması yapmak artık çok kolay! 😎 

Sizin için hazırladığımız Nasıl Yapılır Serisi ile artık sizde E-Ticaret uygulamanızı hazırlayabilirsiniz. Aşağıda ki makaleye tıkayarak eğitim yazımıza ulaşabilirsiniz.

Eğitim Makalesi 


👇

Burgo Burger - Örnek Paket Servis-Restoran mobil uygulamamızı incelemek için buraya tıklayınız.

Sormak istediğiniz sorular ya da uygulama hazırlatmak için aşağıda bulunan Whatsapp iletişim butonu ile bize yazabilirsiniz.

Whatsapp'la İletişime Geç!

🚀

Kesinti Hakkında

Bu sabah Türkiye saati ile 05:38 - 10:17 arasında veri merkezi kaynaklı bir problem oluşmuş ve sistemlerimizin bazılarına ulaşılamamıştır. Teknik ekibimiz ivedilikle konuyla ilgili çalışmalarını başlatmış ve sorun giderilmiştir. 

Sorunun tekrar yaşanmaması için gerekli önemleri alıyoruz. Anlayışınızı için teşekkür ederiz.


E-Ticaret modülü Eco ve Pro paketlere açıldı

🙋

İşinizi internete taşıyabilmeniz ve yeni satış kanalları oluşturabilmeniz için e-ticaret modülünü geliştirmeye devam ediyoruz. Şimdi daha çok kişi e-ticaret yapabilsin diye e-ticaret modülümüzü Eco ve Pro paket kullanıcılarına da açtık. 

Premium paketlerimizden herhangi birine sahipseniz; ürünlerinizi kolayca ekleyebilir ve mobil uygulamanız üzerinden sipariş almaya ve satış yapmaya hemen başlayabilirsiniz.

Hemen Başla


Anlık bildirim için yeni özellikler geldi

Ürün ekibinden selamlar 👋  

Anlık bildirimlerle ilgili yeni özellikleri duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 🎉 🎉  

 • Bildirim başlığı
 • Bildirim resmi
 • URL yönlendirmesi
 • Gelişmiş hedefleme

Yeni özelliklerimiz şu an sadece Android cihazlarda destekleniyor ama merak etmeyin kısa süre içerisinde iOS için de gelecekler.


Yetki düzenlemeyi kolaylaştırdık.

Ürün ekibinden selamlar 👋 

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde önlemlerimizi aldık, tüm ekibimiz evlerinde, güvenli ortamlarda. Ancak çalışmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz. 

Daha önce duyurduğumuz davet etme ve yetkilendirme özelliğimize ek olarak, gelen kullanıcı talepleri üzerine yetkilerin düzenlenebilmesini kolaylaştırdık. Artık uygulamanıza davet ettiğiniz ve yetki verdiğiniz kullanıcıları silmeden yetkisini düzenleyebilirsiniz.


Destek paketimizle yanınızdayız #Covid19

Merhaba 🙋🏻‍♂️

Tüm dünya olarak Covid-19 salgını nedeniyle belirsizliklerin yoğun olduğu bir dönem yaşıyoruz. Her sorumlu insan ve kurum gibi kendimizi, çevremizdekileri korumak için zamanımızın çoğunu evde ve kapalı alanlarda geçirmek zorundayız.

Mobiroller olarak; bu süreçte küçük işletmeleri, esnafı ve çalışıp ev ekonomisine katkıda bulunan herkesi düşünerek sizlere destek olabilecek ihtiyaçlarınıza göre paketler hazırladık.

Siz de gün içinde birkaç saatinizi ayırarak;

• Küçük işletme veya esnafsanız; evinizden de satış yapıp işinizi sürdürebileceğiniz bir mobil uygulama yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde mevcut müşterilerinizle uzaktan iletişim kurabilir, sipariş ve ödeme alabilirsiniz.

• Bireysel olarak; çeşitli konularda mobil uygulamalar yaparak marketlere yükleyebilir ve reklamlar üzerinden ek gelir elde edebilirsiniz.

Aklınızda bir fikir varsa sizler için hazırladığımız ücretsiz paketlerimizi kullanarak çalışmalara başlayın, bize sorular sorun, dokümanlarımızı inceleyin... Sadece birkaç saat içinde yaptığınız mobil uygulama, size aradığınız yeni fırsatları yaratabilir.

Hedefleri büyüttüğünüz noktada ücretli paketlerden birine geçmek isterseniz yıllık paketlerimizin ücretlerini de 30 Nisan’a kadar %50 düşürdük.

İndirim Kodunuz: EVDEKAL

Birlikte daha güzel günler görmek dileğiyle.

#EvdeKal #SevdikleriniKoru 🖐🏻

Sevgiler
Mobiroller Ekibi

Mobiroller'a hangi yeni özellikler gelmeli?

Merhaba 🙋‍♂️

Hazırladığınız mobil uygulamaların daha gelişmiş özelliklere sahip olabilmesi için tüm ekip sıkı bir çalışma içindeyiz. Özellikle önümüzdeki süreçte hangi özellikleri geliştireceğimiz konusuna kafa yoruyoruz.

Bu konuda yardımınıza ihtiyacımız var. Sizce Mobiroller'a önce hangi özellikleri eklemeliyiz ve neyi daha iyi yapabiliriz?

Yanıtlarınızı buraya bekliyoruz👉🏻 https://feedback.mobiroller.com

Sevgiyle ve sağlıkla kalın 🖐🏻
#EvdeKal #Covid19

Davet etme ve yetkilendirme özelliği hazır!

Selamlar 🙋‍♂

Bu hafta gerçekleşen iki önemli gelişmeyi sizinle paylaşmak istiyoruz.

 1. Yeni Özellik

  Geçtiğimiz haftalarda beta olarak duyurduğumuz kullanıcı davet özelliğini, herkes için kullanıma açtık. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 2. Yeni Özellik

  Yeni getirdiğimiz Rol ve Hak özelliği sayesinde; uygulamanıza davet ettiğiniz kişilerin uygulama içinde ne yapabileceğini belirleyebilirsiniz.

  Bu özelliğimiz şu an sadece beta kullanıcılara açık. Beta kullanıcılarımız arasına katılmak isterseniz support@mobiroller.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Rol ve Hak Özelliği için Örnek Senaryolar

 • Sadece anlık bildirim yollayabilen bir kişiyi uygulamanıza davet edebilirsiniz,
 • Hem içerik düzenlemesi yapabilen hem de istatistikleri görüntüleyebilen bir kişiyi davet edebilirsiniz. Örnek senaryolar ihtiyacınıza göre çoğaltılabilir.

Yeni özellikleri güle güle kullanın, umarız beğenirsiniz. Yeniliklerle ilgili görüşlerinizi bizimle yorum kısmında paylaşırsanız çok seviniriz.
Sevgiyle kalın!

Önceki Kayıtları GösterÖnceki Kayıtları Göster