Davet etme ve yetkilendirme ├Âzelli─či haz─▒r!

Selamlar 🙋‍♂

Bu hafta gerçekleşen iki önemli gelişmeyi sizinle paylaşmak istiyoruz.

  1. Yeni Özellik

    Geçtiğimiz haftalarda beta olarak duyurduğumuz kullanıcı davet özelliğini, herkes için kullanıma açtık. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  2. Yeni Özellik

    Yeni getirdiğimiz Rol ve Hak özelliği sayesinde; uygulamanıza davet ettiğiniz kişilerin uygulama içinde ne yapabileceğini belirleyebilirsiniz.

    Bu özelliğimiz şu an sadece beta kullanıcılara açık. Beta kullanıcılarımız arasına katılmak isterseniz support@mobiroller.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Rol ve Hak Özelliği için Örnek Senaryolar

  • Sadece anlık bildirim yollayabilen bir kişiyi uygulamanıza davet edebilirsiniz,
  • Hem içerik düzenlemesi yapabilen hem de istatistikleri görüntüleyebilen bir kişiyi davet edebilirsiniz. Örnek senaryolar ihtiyacınıza göre çoğaltılabilir.

Yeni özellikleri güle güle kullanın, umarız beğenirsiniz. Yeniliklerle ilgili görüşlerinizi bizimle yorum kısmında paylaşırsanız çok seviniriz.
Sevgiyle kalın!

Kullan─▒c─▒ Davet ├ľzelli─či

Duyduk duymadık demeyin! 🎉🎉

Mobiroller'da yeni bir gün. Artık uygulamanız üzerinde pek çok kişi aynı anda çalışabilir. 😎 Kullanıcı davet özelliği ile uygulamanıza çalışma arkadaşlarınızı veya müşterilerinizi davet edebilir ve uygulamanızı birlikte geliştirebilirsiniz.

Uygulama listesi sayfas─▒ tasar─▒m─▒ yenilendi!

Helloooo 👋

Yok yok yabancı değiliz. Biziz! Mobiroller platformunu geliştirmeye devam ediyoruz. Uygulama listesi sayfası tasarımı yenilendi. List ve grid görünüm seçenekleri sizlere daha fazla özellik sunmaya devam ediyoruz. 👍