%40 ekonomiye destek indirimimizi inceleyin...

Merhaba, 🙋 

Mobiroller olarak; Covid19 salgınının yarattığı ekonomik sıkıntılar aşılana kadar sizinle birlikteyiz.

Yıllık paketler için %40 indirim Kodu:  EVDEKAL  

Destekten yararlanmak için tıklayın.

Bayilik paketlerimizde geçerli %40 indirim kodlarımız:

10'lu Bayilik: EVDEKAL10
25'li Bayilik: EVDEKAL25
50'li Bayilik: EVDEKAL50

Kampanya kodları Haziran 2020 sonuna kadar kullanabilir.

Sağlıkla kalın!

%40 indirim bug├╝n sona eriyor!

Covid-19 salgını nedeniyle zorluk yaşayan işletmelere ve bireysel girişimcilere destek olmak amacıyla yıllık paketlerimizde uyguladığımız %40'lık indirim 30 Haziran'da sona eriyor.

Bu avantajı yakalamak için son gün bugün!

%40 İndirim kodu : EVDEKAL

Destekten yararlanmak için tıklayın.

%50 ekonomik destek indirimimizi inceleyin. (Sona erdi)!

Covid-19 salgını nedeniyle zorluk yaşayan işletmeler ve bireysel girişimcilere destek amacıyla yıllık paketlerimize 30 Nisan'a kadar %50 indirim uyguladık.

İndirim kodu : EVDEKAL

Destekten yararlanmak için tıklayın.

Destek paketimizle yan─▒n─▒zday─▒z #Covid19

Merhaba 🙋🏻‍♂️

Tüm dünya olarak Covid-19 salgını nedeniyle belirsizliklerin yoğun olduğu bir dönem yaşıyoruz. Her sorumlu insan ve kurum gibi kendimizi, çevremizdekileri korumak için zamanımızın çoğunu evde ve kapalı alanlarda geçirmek zorundayız.

Mobiroller olarak; bu süreçte küçük işletmeleri, esnafı ve çalışıp ev ekonomisine katkıda bulunan herkesi düşünerek sizlere destek olabilecek ihtiyaçlarınıza göre paketler hazırladık.

Siz de gün içinde birkaç saatinizi ayırarak;

• Küçük işletme veya esnafsanız; evinizden de satış yapıp işinizi sürdürebileceğiniz bir mobil uygulama yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde mevcut müşterilerinizle uzaktan iletişim kurabilir, sipariş ve ödeme alabilirsiniz.

• Bireysel olarak; çeşitli konularda mobil uygulamalar yaparak marketlere yükleyebilir ve reklamlar üzerinden ek gelir elde edebilirsiniz.

Aklınızda bir fikir varsa sizler için hazırladığımız ücretsiz paketlerimizi kullanarak çalışmalara başlayın, bize sorular sorun, dokümanlarımızı inceleyin... Sadece birkaç saat içinde yaptığınız mobil uygulama, size aradığınız yeni fırsatları yaratabilir.

Hedefleri büyüttüğünüz noktada ücretli paketlerden birine geçmek isterseniz yıllık paketlerimizin ücretlerini de 30 Nisan’a kadar %50 düşürdük.

İndirim Kodunuz: EVDEKAL

Birlikte daha güzel günler görmek dileğiyle.

#EvdeKal #SevdikleriniKoru 🖐🏻

Sevgiler
Mobiroller Ekibi